اخبار حوزه خدمات شهری

08 May
0
  0

پیشرفت 95 درصدی ساخت مخزن مکانیزه زیر زمینی مخصوص پسماند شهری، توسط گروه اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک

به همت کارشناسان سازمان مدیریت پسماند و به منظور صرفه جویی در هزینه ها و استفاده از تجهیزات و منابع بومی، اولین نمونه مخزن مکانیزه زیر زمینی طراحی شده و در حال ساخت می باشد.

لازم به ذکر است طراحی و ساخت شاسی و باکس فلزی 95 درصد پیشرفت داشته است و در حال حاضر مراحل اخذ مجوزات و استعلام های مقتضی، طی می شود.

همچنین به زودی یک نمونه از این مخزن جهت بررسی نقاط قوت و ضعف در خیابان شهیدان جهان پناه نصب شده و به بهره برداری خواهد رسید.

29 December
0
  1

تجهیز پاکبانان در آستانه فصل سرما

قناتی سرپرست سازمان مدیریت پسماند از تحویل لباس های زمستانی به پاکبانان از اوایل آبان ماه امسال در راستای تجهیز فصل سرما خبر داد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند با اشاره به مطلب فوق افزود این امر با توجه به اهمیت موضوع و با در نظر گرفتن نکات ایمنی و اجرایی کار سالانه و با آغاز فصل سرما صورت می گیرد. وی همچنین عنوان کرد این لباس ها با کیفیت مناسب و مجهز به شبرنگ می باشند. لازم به ذکر است آبان ماه سال جاری پاکبانان خدوم کلیه مناطق به ماسک، لباس کار، چکمه، دستکش و بادگیر مجهز شدند.

07 August
0
  0

اجرای عملیات پاکسازی کندمان و لوله گذاری خطوط برق پل میدان شریعتی

اجرای عملیات پاکسازی کندمان و لوله گذاری خطوط برق پل میدان شریعتیمراد علی عباسی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در خصوص اجرای عملیات پاکسازی کندمان و لوله گذاری خطوط برق

18 February
0
  0

عملیات برف روبی با تلاش نارنجی پوشان

مراد علی عباسی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در خصوص اجرای عملیات برف‌روبی، نمک پاشی و پاک سازی پیاده روها و معابر سطح شهر پس از بارش اولین برف زمستانه و سفید پوش نمودن سطح شهر اذان داشت : کلیه عوامل اجرایی و نارنجی‌پوشان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک طی هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده با آماده باش کامل و تجهیز نیروها و استفاده از ماشین آلات قبل از بارش و اجرای عملیات پاکسازی و نمک پاشی کمربندی ها معابر و پیاده رو ها و بویژه مقابل مراکز درمانی از ابتدای بارش تا پایان نسبت به تسهیل عبور و مرور و خدمت رسانی به شهروندان اقدام نموده اند.

صفحات

آمار بازدید کنندگان

 • ip سیستم شما54.167.47.248
 • تعداد بازدیدکنندگان
  • بازدیدهای امروز77
  • بازدیدهای هفته2,494
  • یازدید های ماه13,607
  • بازدید کل:154,258

پیوندها

 

دسترسی سریع

 

تماس با ما

 

 • آدرس: اراک - خیابان طالقانی جنب اداره برق حد واسط کوچه جودکی و مسجد
 • تلفن- ۳۲۷۹۲۱۲3 الی ۳۲۷۹۲۱۲5
 • ایمیل: info@swmarak.ir