اخبار حوزه فرهنگی

15 May
0
  0

آیین اختتامیه مدرسه همیار بازیافت سازمان مدیریت پسماند در سال تحصیلی 98-97 برگزار شد

صبح روز سه شنبه 24 اردیبهشت با حضور مسئولین، معلمین و دانش آموزان دبستان دخترانه استقلال و سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک، آیین اختتامیه مدرسه همیار بازیافت در فرهنگسرای شهر برگزار شد.

از ویژگی های این مراسم میتوان به اجرای آن توسط مجری نوجوان "مهراوه سلیمی نیکو" و نیز اجرای 360 نفری سرود امام زمان (عج) برای اولین بار توسط دانش آموزان دبستان دخترانه استقلال اشاره نمود.

08 May
0
  0

توزیع مخازن سه گانه تفکیک پسماند، ویژه ادارات و مدارس در هفته دوم اردیبهشت ماه در بیش از پنجاه مدرسه ادامه یافت

حمیدرضا قناتی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک ضمن اشاره به مطلب فوق افزود: "آشنا ساختن اقشار جامعه با روش های کاهش تولید پسماند، تفکیک از مبدا و مشارکت در چرخه بازیافت تنها با حسن نظارت و حس مسئولیت ممکن خواهد شد. سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک با توجه به رسالت ذاتی خویش و در مسیر اجرای قانون مدیریت پسماندها درجهت ترغیب و آگاه سازی شهروندان برای مشارکت در طرح تفکیک از مبدا و چرخه بازیافت اقدام به تهیه مخازن سه گانه تفکیک پسماند ویژه ادارات و مدارس نموده است که با استفاده از آن، کاغذ، پسماند خشک و پسماند ویژه در مدارس و ادارات تفکیک می شود.

29 December
0
  0

دوره آموزشی آشنایی با مدیریت پسماندهای شهری همزمان با دهمین سال فعالیت سازمان مدیریت پسماند برگزار شد

قناتی، سرپرست سازمان مدیریت پسماند از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مدیریت پسماندهای شهری همراه با رو نمایی از "اتوبوس مدرسه همیار بازیافت"و"کتاب بچه های بازیافت" و نمایشگاه عکس به مناسبت دهمین سال فعالیت سازمان مدیریت پسماند با حضور معلمین مقاطع متوسطه نواحی یک ودو آموزش پرورش وشهروندان و با سخنرانی آموزشی دکتر عبای عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیرتهران در روز پنج شنبه 29 آذر 1397 در فرهنگسرای شهر خبر داد.

07 August
0
  0

جشن تفکیک از مبداء پسماند با مشارکت و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در پارک امیر کبیر با حضور هنرمندان استانی برگزار شد

جشن تفکیک از مبداء پسماند با مشارکت و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در پارک امیر کبیر با حضور هنرمندان استانی برگزار شد

12 March
0
  0

جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی کلانشهر اراک در سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک

امروز دوشنبه اعضای محترم کمیسیون نظارت شورای اسلامی کلانشهر اراک جلسه کاری خود را جهت بررسی مسایل و پیگیری رفع مشکلات در دفتر ریاست سازمان تشکیل و مرادعلی عباسی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به بیان مشکلات و شرح وضعیت کنونی سازمان و اقدامات گذشته و آتی پرداخت. وی در خصوص وضعیت زنده گیری سگ های بلاصاحب ، شستشو و نظافت سطح شهر بویژه شرایط زمانی ایام عید نوروز و مبارزه با جوندگان و اقدامات و طرح های پیش روی محل دفن و حضور اساتید دانشگاه و اقدامات پژوهش محور توضیحاتی را ارائه داد.

صفحات

آمار بازدید کنندگان

 • ip سیستم شما54.167.47.248
 • تعداد بازدیدکنندگان
  • بازدیدهای امروز53
  • بازدیدهای هفته2,470
  • یازدید های ماه13,583
  • بازدید کل:154,234

پیوندها

 

دسترسی سریع

 

تماس با ما

 

 • آدرس: اراک - خیابان طالقانی جنب اداره برق حد واسط کوچه جودکی و مسجد
 • تلفن- ۳۲۷۹۲۱۲3 الی ۳۲۷۹۲۱۲5
 • ایمیل: info@swmarak.ir