قرعه کشی طرح هرماه یک محله ، یک مسجد

برگزاری مراسم قرعه کشی طرح هر ماه یک محله یک مسجد ویژه تفکیک پسماند خشک در مسجد امام جواد (ع) با حضور دکتر علی اکبر کریمی نماینده محترم مردم اراک ، خنداب و دلیجان در مجلس شورای اسلامی

از سال گذشته سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در راستای فرهنگ سازی و ارتقاء سطح کیفی طرح تفکیک از مبداء پسماندهای خشک اقدام به اجرای آموزش شهروندان از طریق مساجد سطح شهر نموده است. اکنون پس از گذشت یکسال و استقبال مردم از فرآیند جداسازی و تفکیک پسماند خشک ، در کوی رضوی طرح هر ماه یک محله ، یک مسجد که منحصرا در راستای موضوع جداسازی و تفکیک پسماند خشک فعالیت دارد ، توزیع برگه های شرکت در قرعه کشی صورت گرفت. طبق برنامه زمانبندی شده و اعلام عمومی و نصب بنر زمان و مکان برگزاری مراسم قرعه کشی طرح تفکیک از مبداء اطلاع رسانی شد و در یکم آذر ماه مراسم قرعه کشی در مسجد امام جواد (ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور نماینده محترم مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از مردم خدا جو و با فرهنگ در این مسجد برگزار گردید. دکتر علی اکبر کریمی نماینده محترم مردم اراک ، خنداب و دلیجان در ابتدای مراسم ضمن خدا قوت به مجریان طرح و مجموعه خدوم شهرداری ، از اقدامات صورت گرفته در راستای فرهنگ سازی و حفظ محیط زیست با اجرای طرح تفکیک از مبداء ابراز خوشنودی کرد. در ادامه به قید قرعه به ده نفر از اهالی شرکت کننده در طرح مذکور جوایزی اهدا گردید.

برای مشاهده تصاویر بیشتر می توانید به کانال تلگرامی سازمان به آدرس https://t.me/modiriat_pasmand و یا اینجا را کلیک فرمایید.